tel: (+48) 515 374 395

e-mail: kontakt@psychokrates.pl

Niezwykłe spotkanie z Wojciechem Hańbowskim

   Z ogromną radością chcielibyśmy podzielić się z Wami niezwykłą wiadomością, którą ostatnio mieliśmy przyjemność doświadczyć w naszym Centrum Psychoterapeutycznym Psychokrates.

   W miniony piątek (22.03.24 r.) mieliśmy niesamowity zaszczyt gościć jednego z najwybitniejszych psychoanalityków naszych czasów – Wojciecha Hańbowskiego. Była to dla nas niezapomniana chwila, pełna inspiracji i nowych spostrzeżeń.

   Podczas swojego pobytu Pan Wojciech poprowadził dla nas niezwykle inspirujące seminarium, w którym dzielił się swoją wiedzą i doświadczeniem. Szczególnie fascynujący był dla nas model terapeutyczny na przykładzie Cassel-OLZON, którego genezę przedstawił.

   Jego pasja do psychoanalizy oraz głęboka wiedza porwały nas wszystkich, otwierając nowe horyzonty w naszej pracy terapeutycznej.

   Chcielibyśmy serdecznie podziękować Panu Wojciechowi za zaszczycenie naszego centrum swoją obecnością oraz za nieocenioną dawkę wiedzy, którą hojnie się z nami dzielił. To dla nas ogromny zaszczyt móc czerpać inspirację bezpośrednio od tak wybitnej postaci w dziedzinie psychoterapii.

   Dla wszystkich zainteresowanych, którzy chcieliby obejrzeć fragment z seminarium Pana Wojciecha, serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na Facebooku. Tam udostępnimy materiały wideo z wydarzenia, dzięki czemu będziecie mogli czerpać inspirację również z jego treści:

 

Fragment z seminarium Pana Wojciecha

Hańbowski WojciechWojciech Hańbowski

mgr psychoanalityk, superwizor
Członek Polskiego Towarzystwa Psychoanalitycznego
Członek Brytyjskiego Towarzystwa Psychoanalitycznego