tel: (+48) 515 374 395

e-mail: kontakt@psychokrates.pl

Nowa terapeutka – Aneta Nieznańska

     Mamy zaszczyt przedstawić Wam naszą nową terapeutkę, Anetę Nieznańską, która dołączyła do naszego zespołu! Aneta jest absolwentką psychologii na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego oraz ukończyła pełne szkolenie psychoterapeutyczne w renomowanym Instytucie Analizy Grupowej „Rasztów”.

     Posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w prowadzeniu terapii indywidualnej i grupowej, koncentrując się na podejściu psychodynamicznym i analitycznym. Uzyskała Certyfikat Analityka Grupowego (Nr 20) oraz Psychoterapeuty Indywidualnego (Nr 25), przyznany przez Instytut Analizy Grupowej „Rasztów” (IGAR).

 

W swojej praktyce Aneta:

  • skupia się przede wszystkim na terapii osób borykających się z objawami nerwicy, zaburzeń lękowych oraz adaptacyjnych,
  • oferuje wsparcie psychologiczne dla tych, którzy przeżywają kryzys życiowy, a także dla osób przygotowujących się do roli rodzica oraz tych, którzy doświadczają trudności w relacjach partnerskich,
  • służy wsparciem osobom, które odczuwają potrzebę samopoznania, samorozwoju oraz poprawy funkcjonowania w różnych obszarach życia i relacjach z bliskimi.

Aneta czeka na Was w poniedziałki w godzinach popołudniowych.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

Aneta Nieznańska

mgr psychologii, psychoterapeutka